KONST / Litografier / Färglitografi 12861610
nr 1286 1610
Stefan W Igelström
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 246/290, bladets mått: 59x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 november 2019
kl 19:41:23
31/10 20:17:31
Stefan W Igelström
Läs mer om Stefan W Igelström